Belgrade Castle - Château de Belgrade
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgrade Castle - Château de Belgrade


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Kraljevina Bosna...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Annabel_lee

Annabel_lee


Posts : 4
Join date : 2009-03-11

Kraljevina Bosna... Empty
PostSubject: Kraljevina Bosna...   Kraljevina Bosna... Icon_minitimeWed 11 Mar 2009 - 5:30

Poznavajuci od prije dame i gospodu sa dvora, Ann je pristupila kao ambasadorica, ali ovaj put Kraljevine Bosne ( gdje se nedavno preselila)

"Cijenjeni Kneze Ixandar, dame i gospodo... Kao sto vec znate, ja sam Annabel_lee, ovaj put kao ambasadorica, nedavno nastale, Kraljevine Bosne. Dopustite da Vam za pocetak predstavim clanove Bosanskog Stanka..

130664 - Ban
Ljutko - Serif
Annabel_lee - Javni tuzilac
Veliki_odi - Nadzornik rudnika
Toross - Kapetan
Sarac - Ministar trgovine
Nedelja
Boorich - Komisar
Teutonski_red - Sudac
Emmyca - Glasnogovornik
Method - Narednik

..uz to zelim napomenuti to da su za 3 dana novi izbori, te obecati da cu vas pravodobno obavijestiti o svemu.Iskreno se nadam dobrim odnosima izmedju nase dvije kraljevine.Zahvaljujem na paznji."

Nakon kratkog govora, prilozi akreditaciju

Quote :
For the will of Duke 130664, You, Annabel_lee, are appointed as ambassador Kingdom of Bosnia to Kingdom of Serbia.

In hope that You will present Kingdom of Bosnia in best manner and develop strong relationships with foreign countries.

09.03.1457, Kingdom of Bosnia

Signature
130664, Duke of Kingdom of Bosnia

Kraljevina Bosna... W6xrsx
Back to top Go down
Koicheen

Koicheen


Posts : 34
Join date : 2009-02-19
Location : Smederevo

Kraljevina Bosna... Empty
PostSubject: Re: Kraljevina Bosna...   Kraljevina Bosna... Icon_minitimeThu 12 Mar 2009 - 14:29

Anabel, ha.. drago mi je da te opet vidim. Da iskoristim ovu priliku da ti cestitak brak Smile

Knez ce biti ovdje svakog casa.
Back to top Go down
Annabel_lee

Annabel_lee


Posts : 4
Join date : 2009-03-11

Kraljevina Bosna... Empty
PostSubject: Re: Kraljevina Bosna...   Kraljevina Bosna... Icon_minitimeSat 14 Mar 2009 - 0:06

Zahvaljujem Wink
Back to top Go down
Makavelins

Makavelins


Posts : 4
Join date : 2009-02-20

Kraljevina Bosna... Empty
PostSubject: Re: Kraljevina Bosna...   Kraljevina Bosna... Icon_minitimeFri 17 Apr 2009 - 0:45

Draga Annabel_lee, prosledjujem vam teks koji je poslat Vašem Banu:
Quote :

Drage nase komsije i prijatelji,

Buduci da smo do sada imali odlicne odnose izmedju nase dve kraljevine red bi bio da tako i nastavimo.
Kako se u zivotu ne zna sta nosi dan, a sta noc tako se i sada desila nepredvidjena okolnost...
Naime, uoceno je da se u vašoj Kraljevini formirala vojska sacinjena od rumunskih naseljenika.
Moram vam skrenuti paznju na to da su ljudi koji se kod vas predstavljaju da su iz Srbije, fakticki samo
naseljenici jednog naseg grada.
Ovim cinom je fakticki stavila Bosnu u alarmantno, predratno stanje.
Kraljevina Srbija je odlucila da nastavi sa dobrim odnosima sa Kraljevinom Bosnom
i uz ovako teska vremena te da joj za ovu potrebu stoji na raspolaganju u svim
mogucim segmentima.
Back to top Go down
130664




Posts : 20
Join date : 2010-02-05

Kraljevina Bosna... Empty
PostSubject: Re: Kraljevina Bosna...   Kraljevina Bosna... Icon_minitimeFri 5 Feb 2010 - 4:44

Evo ,napokon da se napravi i ta formalnost...pozdrav iz kraljevine Bosne Cool

Za informaciju,moja malenkost je ta osoba kojoj se ubuduce mozete obratiti za sve u vezi nasih diplomatskih odnosa...
za sad toliko

veliki pozdrav komsijama s desne strane Drine cheers
Back to top Go down
Nikka

Nikka


Posts : 124
Join date : 2009-09-22
Age : 38
Location : u zemlji smijeha

Kraljevina Bosna... Empty
PostSubject: Re: Kraljevina Bosna...   Kraljevina Bosna... Icon_minitimeFri 5 Feb 2010 - 6:57

Cjenjeni, još jednom se zahvaljujem kaj ste reagirali na moju molbu u eto tako kratkom roku i pružili mi čast da se možemo ovdje družiti i zajedničim snagama unapređivati odnose između nađe dvije zemlje!
Hvala vam na tome a sad vas još samo molim da pođete zamnom u svoje ODAJE
Back to top Go down
Sponsored content





Kraljevina Bosna... Empty
PostSubject: Re: Kraljevina Bosna...   Kraljevina Bosna... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kraljevina Bosna...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kraljevina Srbija - Kraljevina Hrvatska
» Kraljevina Hrvatska
» Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Belgrade Castle - Château de Belgrade :: Ambassador Reception-
Jump to: