Belgrade Castle - Château de Belgrade
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgrade Castle - Château de Belgrade


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Bandobras

Bandobras


Posts : 16
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Location : Bec/Wien - Nadvojvodina Austrija/Erzherzogtum Österreich - DKR/NC (Njemacko Carstvo)

Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN) Empty
PostSubject: Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN)   Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN) Icon_minitimeSat 16 May 2009 - 23:47

Postovana Kraljevina Srbija
Postovano Vijece Kraljevine Srbije

Moje ime je Bandobras_VII, i ja dolazim iz beca u Nadvojvodini Austriji, sto se nalazi u Njemackoj Kraljevini. Nova kancelarica vanjskih poslova u Njemackoj Kraljevini, Alane, je mene imenovala za veleposlanika HRRDN-a za Kraljevinu Srbiju.

Molim vas da mi date kluceve za moje prostorije [omogucenje da mogu gledati u themes i forume koje ja, kao ambasador NK, smijem pisati i/ili gledati].

Hoce se odmah sada ispricati sa moj los srbski. (pogotovo gramatika^^)
S Postovanjem

Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN) Botschafter
~Bandobras
Veleposlanik Svetog Rimskog Carstva Njemackih Nacija Germanophone (SRING Germanophone - HRRDN) za Kraljevinu Srbiju
Back to top Go down
Koicheen

Koicheen


Posts : 34
Join date : 2009-02-19
Location : Smederevo

Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN) Empty
PostSubject: Re: Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN)   Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN) Icon_minitimeTue 19 May 2009 - 6:43

Dragi Bandobras,

Veliko je zadovoljstvo primiti jednog naveliko poznatog diplomatu. Vasa reputacija Vas prestize, tako da Vas molim da ispratite kako bih vam pokazao Vas dio nase palate, koji smo specijalno dekorisali Wink


S postovanjem,

Koicheen Vojinovic
Back to top Go down
 
Njemacka Kraljevina (SRING germanophone - HRRDN)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kraljevina Srbija - Kraljevina Hrvatska
» Kraljevina Bosna...
» Kraljevina Hrvatska

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Belgrade Castle - Château de Belgrade :: Ambassador Reception-
Jump to: